صبای قم تیم یک دست و آماده ای است

غلامرضا عنایتی که در حال حاضر دومین گلزن برتر تاریخ مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور محسوب می‌شود، اظهار داشت: صبای قم در لیگ جدید قطعا تیم یک دست و آماده‌ای است.

*نسبت به موفقیت صبای قم در لیگ یازدهم امیدواری زیادی دارم

وی با بیان اینکه نسبت به موفقیت صبای قم در لیگ یازدهم امیدواری زیادی دارم، عنوان داشت: داشتن کادر مدیریتی دلسوز، مربی جوان و خوش فکر و داشتن بازیکنان جوان و جویای نام از صبای قم تیمی فرصت طلب برای لیگ یازدهم ساخته است.
جو بسیار خوبی بر تیم صبا حاکم است

دومین گلزن برتر تاریخ رقابت های لیگ برتر خاطرنشان کرد: از زمانی که به صبای قم آمده ام، جو بسیار خوبی بر تیم حاکم است و آنچه که بیش از همه اینجا به خوبی به چشم می آید، دوستی و رفاقتی است که بین نفرات تیم فوتبال صبای قم وجود دارد.

*بازیکنان صبا میل و انگیزه  فراوانی برای موفقیت دارند

وی عنوان داشت: کار ما همانند سایر تیم های لیگ برتری در یازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور بسیار سخت است اما هم کادر فنی به بازیکنان ایمان دارد و هم اینکه بازیکنان صبا میل و انگیزه  فراوانی برای موفقیت دارند.

عنایتی افزود: هم اردوی تدارکاتی بسیار خوبی برگزار کرده ایم و هم اینکه انجام دیدارهای دوستانه فرصت بسیار مناسبی برای آماده سازی تیم به وجود آورده است، ضمن اینکه تمرینات بدنسازی خوبی را پشت سر گذاشته ایم و از این نظر نیز موقعیت تیم بسیار ایده آل است.

*صبا برای مصاف با تراکتور از روحیه بسیار خوبی برخوردار است

وی ابراز داشت: در نخستین بازی خود در یازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور باید دیدار سخت و دشواری با تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز برگزار کنیم اما تیم ما کاملا آماده این دیدار است و از روحیه بسیار خوبی نیز برخوردار است.

مهاجم صبای قم افزود: امسال تمام تلاشم این است که بتوانم در چارچوب خواسته های کادر فنی بهترین بازی ها را برای صبای قم به نمایش بگذارم و برای همین منظور هدف اولم این است که یک گلزن تمام عیار برای صبا باشم.

*6 بار گلزنی عنایتی در سه مسابقه با پیراهن صبا

گفتنی است: این بازیکن که در روزهای اخیر آماده ترین بازیکن تیم فوتبال صبای قم به شمار می رود، این آمادگی را با شش گلی که در دیدارهای تدارکاتی این تیم در مقابل تیم های پرسپولیس خرم آباد، داتیس خرم آباد و استقلال تهران به ثمر رساند، بیش از پیش به نمایش گذاشت.

عنایتی در هر یک از این دیدارها که طی هفته گذشته و این هفته در بروجرد و تهران به انجام رسید، موفق شد در هر مسابقه برای صبای قم دو بار گلزنی کند و نشان دهد که هنوز هم به دنبال کسب عنوان آقای گلی مسابقات لیگ برتر فوتبال است.

/ 0 نظر / 12 بازدید