نوری: به شرایط آب و هوایی باختیم

محمد نوری در مورد شکست 2 بر یک پرسپولیس مقابل شاهین بوشهر از هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر گفت: شهر بوشهر شرایط خاصی داشت و رطوبت به 95 درصد می‌رسید. شرایط سنگینی حاکم بود و به نظرم ما به شرایط آب و هوایی بازی را واگذار کردیم نه مسائل فنی، ضمن اینکه گل‌های دریافتی نیز روی اشتباهات فردی به ثمر رسید.
وی ادامه داد: بازی بعد جبران می‌کنیم، چراکه نباید به راحتی امتیازها را از دست بدهیم. شکست مقابل شاهین واقعاً تلخ بود و به همین دلیل می‌خواهیم اولین برد پرسپولیس در لیگ برتر رامقابل شهرداری تبریز در ورزشگاه آزادی کسب کنیم.

نوری در مورد بستن بازوبند کاپیتانی پرسپولیس در دیدار شب گذشته مقابل شاهین گفت: زمانی که علی کریمی بازوبند را به من داد به وی گفتم که تیم بزرگ‌تر از من هم دارد، اما کریمی از من خواست تا من این کار را انجام بدهم. البته کریمی کاپیتان اول تیم است و در این مورد حرف و حدیثی وجود ندارد.
وی تاکید کرد: فکر نمی‌کنم کاپیتان دوم باشم چراکه بازیکنان با سابقه‌تر از من هم در ترکیب تیم هستند. کریمی به من لطف کرد و باعث افتخارم بود که بازوبند را به من داد و این موضوع در خاطراتم ثبت خواهد شد، اما قدیمی‌تر از من هم در پرسپولیس هستند.

هافبک پرسپولیس در مورد نتیجه این دیدار گفت: می‌توانستیم نبازیم و اگر از فرصت‌هایمان استفاده می‌کردیم هرگز این اتفاق رخ نمی‌داد.

/ 0 نظر / 10 بازدید