دایی ترکیب اصلی راه آهن را پیدا کرده است

حسین کعبی افزود: شرایط راه آهن و وضعیت بازیکنان تیم مناسب است و طبق دستور کادر فنی روزانه 3 جلسه تمرینی در دستور کار داریم.
وی افزود:‌ البته از آنجا که تیم دیر بسته شد و تمرینات را به موقع آغاز نکردیم بازیکنان هنوز از نظر شرایط بدنی به حد مطلوب نرسیده اند اما از نظر هماهنگی پیشرفتمان قابل توجه بوده است.
هافبک تیم فوتبال راه آهن شهرری که به نظر می رسید از برپایی اردو تدارکاتی این تیم در اردبیل کاملا رضایت دارد، افزود:دراین اردو با تیم های ماشین سازی تبریز و مس سرچشمه نیز 2 دیدار تدارکاتی نیز برگزار کردیم که به ترتیب با نتایج 2 برصفر و 2 بر 1 مقابل این تیم ها به برتری رسیدیم.
وی گفت:البته انتظار نداشتم راه آهن بازیکنان به این خوبی داشته باشد خوشبختانه این تیم بازیکنان خوبی از گذشته دارد آنان درعین جوانی بسیار با انگیزه هستند و به طور حتم همین موضوع رمز موفقیت این تیم درفصل جاری خواهد بود.
کعبی درخصوص نخستین بازی تیم راه آهن در چارچوب رقابت های لیگ برتر مقابل ذوب آهن نیز گفت: ذوب آهن یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی لیگ برتراست از اینکه در نخستین دیدار خود مقابل این تیم خوب قرار می گیریم بسیارخوشحالم.
به اعتقاد وی انگیزه بازیکنان راه آهن برای این دیدار بسیار بالا است ازاین رو کسب هر 3 امتیاز این بازی برای تیم راه آهن دور از دسترس نخواهد بود.

/ 0 نظر / 8 بازدید