مظلومی: نیمه دوم کم آوردیم/دینورزاده: رحمتی از امتیاز محروممان کرد

مظلومی: نیمه دوم کم آوردیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران اذعان کرد که بازیکنان این تیم در نیمه دوم مقابل داماش گیلان از نظر جسمانی دچار مشکل شده بودند.

پرویز مظلومی در گفت وگو با خبرنگاران افزود: بازیکنان استقلال در نیمه نخست عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند به طوریکه علاوه بر به ثمر رساندن یک گل ؛ چند موقعیت ایده آل نیز بر روی دروازه داماش ایجاد کردند.

وی به صحنه مشکوک سرنگونی فرهاد مجیدی در محوطه جریمه تیم داماش اشاره کرد و گفت : معتقدم مدافع حریف کاپیتان استقلال را شارژ کرد و داور باید یک ضربه پنالتی را به سود آبی پوشان می گرفت.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران ادامه داد: بازیکنان ما در نیمه دوم به دلیل تمرینات سختی که برای بازی مقابل سپاهان پشت سر گذاشته بودند؛ از نظر جسمانی برابر داماش کم آوردند تا حریف بتواند بارها دروازه استقلال را با خطر تهدید کند.

وی هدف اصلی تیم استقلال در دیدار مقابل داماش را کسب سه امتیاز بازی اعلام کرد و افزود: متاسفانه به دلیل کمبود بازیکن در خط میانی ؛ مجبور شدیم از آندرانیک تیموریان مصدوم استفاده کنیم.

مظلومی خاطر نشان کرد : خسرو حیدری تا لحظات آخر در فهرست اصلی تیم استقلال قرار داشت اما باز هم این بازیکن نتوانست این تیم را همراهی کند.

وی اضافه کرد: خوشبختانه مشکل حیدری برطرف شده است به طوریکه این بازیکن می تواند از هفته آینده آبی پوشان را در رقابت ها همراهی کند.

سرمربی آبی پوشان پایتخت اظهار داشت : جاسم کرار هافبک عراقی این تیم نیز به جمع بازیکنان ملحق شده است تا استقلال در هفته های آینده با ترکیب کامل تری به مصاف حریفان برود.

مظلومی تصریح کرد : احتمال دارد بازی تیم استقلال در دو دیدار آینده در لیگ برتر به دلیل فشردگی رقابت ها؛ باز هم گره بخورد زیرا بازیکنان فرصت استراحت و تمرینات لازم را ندارند که امیدوارم هواداران و مسئولان ؛ شرایط تیم را درک کنند.

وی درباره عملکرد ضعیف خط دفاع استقلال و درخشش مهدی رحمتی در نیمه دوم گفت : کل تیم در این نیمه عملکرد ضعیفی داشت و رحمتی نیز به عنوان بازیکن استقلال به خوبی از دروازه آبی پوشان دفاع کرد.

دینورزاده: رحمتی از امتیاز محروممان کرد

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان در پایان دیدار با استقلال تهران ؛گفت : سید مهدی رحمتی با درخشش خود تیم داماش را از کسب امتیاز با استقلال محروم کرد.

مهدی دینورزاده در جمع خبرنگاران خاطرنشان کرد: فوتبال نسبتا خوبی را برابر استقلال به نمایش گذاشتیم و تنها این سنگربان استقلال بود که اجازه گلزنی را به بازیکنان داماش نداد.

وی افزود: بازیکنان من در نیمه دوم دستورات تاکتیکی را به خوبی اجرا کردند و از بازی آنها رضایت دارم.

دینورزاده تصریح کرد: در نیمه اول به دنبال ارزیابی کردن استقلال بودیم که متاسفانه یک اشتباه فردی باعث شد تا از حریف عقب افتاده و با وجود حملات گسترده به گل دست پیدا نکنیم.

وی مشکل تیم داماش را ناهماهنگی بین بازیکنان دانست و افزود: به طور یقین در طول دو تا سه هفته آینده به شرایط خوبی خواهیم رسید و مشکل گلزنی تیم نیز با هماهنگی بین خط هافبک و مهاجمان برطرف می شود.

سرمربی داماش در خصوص اعتراض محمدغلامی به تعویض اظهار داشت : اعتراضی از غلامی ندیدم اما اگر هر بازیکنی به تصمیمات کادر فنی خرده بگیرد از ترکیب کنار گذاشته می شود.

وی با تمجید از رفتار و منش مهدی مهدوی کیا عنوان کرد: این بازیکن از کادر فنی خواست تا درآن لحظه تعویض شود و رفتار و اخلاق مناسب خود را به جوانترها نشان داد.

دینورزاده در پاسخ به این سئوال که آیا تیم داماش از سوی امیرعابدینی مدیرعامل باشگاه ارنج می شود اظهار داشت : این مساله صحت ندارد و اجازه دخالت به هیچ فردی نخواهم داد چراکه من مسئول فنی این تیم هستم.

ویسی :انتظار بازی بهتری از تیم سپاهان داشتم

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت :با توجه به اینکه تیم فوتبال سپاهان در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد؛انتظار بازی بهتری از این تیم داشتم.

عبدالله ویسی پس از پایان دیدار تیم های صبای قم و سپاهان اصفهان در گفت و گو با خبرنگاران افزود: از عملکرد بازیکنان خود مقابل تیم پرمهره و مدعی سپاهان راضی هستم و اگر تمرکز خود را بیشتر می کردیم می توانستیم با پیروزی میدان را ترک کنیم.

وی گفت :تعویض سهراب بختیاری زاده و کریم اسلامی به دلیل مصدومیت بود و حسین حجازی پور نیز به دلیل این که از نظر جسمی کم آورده بود تعویض شد.

وی افزود: در این بازی با ترکیب هجومی چهار- سه - سه به مصاف سپاهان رفتیم و عملکرد ما باعث شد بوناچیچ دست به سه تعویض تاکتیکی بزند.

ویسی گفت : با اینکه از تساوی مقابل سپاهان اصفهان راضی نیستم اما باید تشکر واقعی را از هوادارانی بکنم که به خوبی از ما حمایت کردند.

وی با اشاره به دیدار جمعه آینده تیمش مقابل راه آهن تهران گفت : علی دایی مربی بزرگی است اما بازی جمعه شب جنگ من و او نبوده و جدال دو تیم راه آهن و صبا است.

بوناچیچ: نتیجه  تساوی مقابل تیم صبا عادلانه بود

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت :شاید کسب یک امتیاز مقابل تیم صبا برای ما راضی کننده نباشد؛ اما عادلانه بود.

لوکا بوناچیچ پس از پایان دیدار تیم های صبای قم و سپاهان اصفهان در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در 15 دقیقه پایانی بهتر از صبا بودیم اما بی دقتی بازیکنان نگذاشت تیم سپاهان به گل دست یابد.

وی گفت :تیم صبای قم در نیمه اول چهره بهتری نسبت به ما داشت و باید به خاطر برگزاری این بازی خوب به عبدالله ویسی سرمربی این تیم تبریک بگوییم.

بوناچیچ تفکرات فنی ویسی در صبای قم را ستود و گفت :این مربی ؛ بازیکنان جوان و خوبی را دور خود جمع کرده است و مطمئن باشید صبای قم یکی از بهترین تیم های لیگ امسال خواهد شد.

فرکی:سه امتیاز شیرین کسب کردیم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با ابراز رضایت از پیروزی تیمش برابر مس کرمان گفت: با توجه به شرایطی که تیم ما داشت، بازیکنانم شاهکار کردند.

حسین فرکی که پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش برابر مس کرمان در سالن کنفرانس خبری ورزشگاه شهید دستگردی تهران با خبرنگاران گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب افزود: خوشحالم که توانستیم در هفته دوم لیگ برتر سه امتیاز شیرین کسب کنیم.

وی ادامه داد: باید از بازیکنانم تشکر کنم که با توجه به شرایطی که قبل از شروع رقابتهای لیگ برتر داشتند با تلاش و همتی که از خود نشان دادند توانستند برابر تیم خوب مس به پیروزی برسند. به نظر من بازیکنانم در این دیدار شاهکار کردند و توانستند به سه امتیاز شیرین دست پیدا کنند.

حسین فرکی انتقال تیم فوتبال نفت به اراک را منتفی دانست و گفت: فعلا صحبتی در این مورد مطرح نشده و نفت در تهران به فعالیتش ادامه خواهد داد.

مرفاوی:هنوز از ناهماهنگی بازیکنان رنج می‌بریم

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان اشتباه فردی بازیکنانش را دلیل شکست برابر نفت تهران عنوان کرد.

صمد مرفاوی که پس از شکست 3 بر 2 تیمش برابر نفت تهران در سالن کنفرانس ورزشگاه شهید دستگردی تهران با خبرنگاران گفتگو می کرد، افزود: ما مشکلاتی داشتیم که اجازه نداد فوتبال قابل قبولی را به نمایش بگذاریم.

وی که به نظر می رسید از عملکرد برخی بازیکنانش راضی نیست خاطرنشان کرد: تیم مس هنوز هماهنگ نشده و متاسفانه امروز بازیکنان خودمان گل ها را تقدیم حریف کردند و با اشتباهاتی که داشتند عملا این فرصت را از ما گرفتند که بتوانیم در این بازی امتیاز کسب کنیم.

مرفاوی با تاکید بر اینکه از نتیجه به دست آمده در این دیدار راضی نیست افزود: تیم ما هنوز هماهنگ نشده و نیاز به زمان داریم که بتوانیم بازیکنان را از نظر هماهنگی به شرایط مطلوب برسانیم.

پیروانی:اعتراف می‌کنم خوب نبودیم

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: با این شرایط در بازی بعدی مقابل سپاهان با مشکل جدی روبه‌رو خواهیم شد.

غلامحسین پیروانی در نشست خبری پس از تساوی یک بر یک مقابل فجر سپاسی اظهار داشت: گرمای هوا به جای اینکه روی میهمان تاثیر بگذارد روی بازیکنان نفت تاثیر گذاشته بود و تیم ما را اذیت کرد. اعتراف می کنم که نفت خوب نبود و روز خوبی نداشتیم.

وی افزود: تیم در نیمه دوم عقب نشست و قاعده بازی این است که تیمی که عقب برود، ببازد. بد بازی کردن ما می تواند دو علت داشته باشد یا اینکه بازیکنان دچار غرور شده باشند و یا اینکه فنی خوب نبوده باشیم. بازیکنان در نیمه دوم سنگین بودند و تحرک نداشتند. با این شرایط در بازی بعدی مقابل سپاهان با مشکل جدی روبه‌رو خواهیم شد اما امیدوارم بازی خوبی ارائه کنیم.

پیروانی در مورد اینکه مقابل تیم سابق خود فجر سپاسی قرار گرفت، گفت: قرار گرفتن مقابل تیم سابقم کار سختی بود اما نگاهم حرفه ای است و تمام تلاش را کردم که نتیجه بگیرم اما برنامه های من اصلا در زمین پیاده نشد.

وی در خصوص شعار هواداران تیم علیه او عنوان کرد: هواداران حق دارند. تیم خوب نبود و وقتی تیم خوب نباشد تماشاگران ناراحت می شوند.

کلانتری: 80 درصد برنامه‌هایمان را مقابل نفت اجرا کردیم

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز گفت: در بازی با نفت آبادان 80 درصد برنامه‌های خود را در زمین پیاده کردیم.

علی کلانتری در نشست خبری پس از تساوی یک بر یک مقابل نفت آبادان اظهار داشت: نفت بازی خوبی مقابل ما انجام داد. آنها هفته گذشته مقابل داماش هم خوب بودند. نفتی‌ ها موقعیت های خوبی مقابل ما داشتند که نتوانستند از آنها استفاده کنند.

وی افزود: نفت آبادان بازیکنان خلاقی دارد که می توانستند موقعیت ایجاد کنند. فجر سپاسی در واقع بازی نشسته در نیمه اول را دنبال کرد. در هفته دوم 80 درصد برنامه هایی که می خواستیم را اجرا کردیم. فجر سپاسی هفته به هفته بهتر می شود.

/ 0 نظر / 10 بازدید