باشگاه فولاد از کمیته انضباطی طلب دارد

مسعود رضاییان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد احضار مجید جلالی به سازمان لیگ برای توضیح در مورد مبلغ سقف قراردادش اظهار داشت: تا جایی که من مطلع هستم جلالی در این دوسالی که در فولاد بوده چک سفید امضا کرده است. شاید سازمان لیگ این شک و شبهه را به خیلی ها داشته باشد اما تا جایی که می دانم باشگاه فولاد از سقف قرارداد تخطی نکرده است.

معاون باشگاه فولاد ادامه داد: نامه ای از سوی سازمان لیگ در باشگاه ندیدم. به نظر من هرکسی در این خصوص واکنش خاص خودش را دارد. مثلا امیر قلعه نویی گفت نمی خواهد به سازمان لیگ برود چون نمی خواهد دروغ بگوید اما فکر می کنم جلالی به سازمان لیگ برود. به هر حال این مسائل در فوتبال ما باید کم کم درست شود و یکدفعه نمی توان همه چیز را اصلاح کرد.

رضاییان در خصوص اینکه آیا باشگاه فولاد بدهی به بازیکن یا مربی ندارد، گفت: فکر می کنم فولاد تنها باشگاهی باشد که از کمیته انضباطی طلب دارد. پرونده مربوط به دو سال قبل است. بازیکنی در حالی که قرارداد داخلی با ما امضا کرده بود به تیم دیگری رفت و باید به باشگاه خسارت می داد اما هنوز این پول داده نشده است. بدهی هم به هیچ نفری نداریم.

وی در خصوص جذب سعید ماسال گفت: این بازیکن را فردای نقل و انتقالات جذب کردیم. البته با او قرارداد رسمی امضا نکردیم و باید مدارکش که شامل رضایت‌نامه می شود را بیاورد و سپس قراردادش ثبت شود. سامال پس از سپری کردن مدتی که قانون در نظر گرفته می تواند برای فولاد بازی کند.

/ 0 نظر / 10 بازدید