سرمربی فوتبال نساجی شنبه معرفی می شود

مهدی  پرهام که روزهای اخیر با معرفی هادی ساعی به عنوان سرپرست این باشگاه، ورزش مازندران را غافلگیر کرده بود، با اعلام نکردن نام سرمربی تیم هواداران نساجی را مضطرب تر از گذشته کرد.

این در حالی است که قرعه کشتی رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور انجام شده است و نساجی بر خلاف سالهای اخیر روی کاغذ با قرعه آسانی روبرو شده است.

تمرینات تیم فوتبال نساجی مازندران از روز گذشته زیر نظرحسین ولی نژاد مربی تیم های پایه نساجی آغاز شده که بدون تردید با معرفی سرمربی جدید تیم، بار دیگر این تمرینات آماده سازی از ابتدا آغاز خواهد شد.

هفته اول لیگ دسته اول فوتبال کشور در شرایطی از 11 شهریور ماه آغاز می شود که نساجی علاوه بر آن که سرمربی و مدیرعامل خود را نمی شناسد، بلکه تعداد زیادی از بازیکنان فصل گذشته این تیم به دلیل نابسامانی موجود در این تیم، به تیم های دیگر پیوستند.

این در شرایطی است که هادی ساعی، سرپرست جدید این باشگاه در پاسخ به این سوال خبرنگاران که آیا گزینه مدیرعاملی و هیئت مدیره مشخص شده است؟ گفت: هنوز گزینه خاصی را در نظر نداریم اما به زودی اعضای جدید هیئت مدیره، مدیرعامل و سرمربی تیم معرفی خواهند شد.

مجید نامجومطلق، فرشاد پیوس، فیروز کریمی و ساکت الهامی، از جدی ترین گزینه های سرمربی گری تیم فوتبال نساجی هستند که بر سر زبان افتادن نامشان این روزها در قائمشهر اندکی آرامش خاطر را نصیب هواداران پرشور و پرشمار این تیم ریشه دار فوتبال مازندران می کند.

تیم های فوتبال نساجی مازندران، سایپا شمال قائمشهر و صنعت ساری نمایندگان فوتبال مازندران در لیگ دسته اول فوتبال کشور هستند.

هدایت سایپا شمال قائمشهر بر عهده مجتبی تقوی و صنعت ساری بر عهده رضا تقوی است و باید دید سکان هدایت نساجی قائمشهر به چه کسی سپرده می شود.

تیم فوتبال نساجی قائمشهر در گروه دوم رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال کشور با تیم های  پاس همدان، آلومینیوم هرمزگان، شهرداری یاسوج، تربیت یزد، نفت مسجد سلیمان، شیرین‌فراز کرمانشاه، گل‌ گهر سیرجان، برق شیراز، کاوه تهران، ماشین‌سازی تبریز، داماش دورود، استقلال جنوب، نیروی زمینی همگروه است.

در گروه دوم این رقابتها علاوه بر سایپا شمال قائمشهر و صنعت ساری،تیم های پیکان تهران، استیل‌آذین سمنان، گسترش فولاد تبریز، ابومسلم مشهد، فولاد یزد، اتکا گلستان، ایرانجوان بوشهر، مس رفسنجان، شهرداری اراک، پیام شیراز، شهرداری بندرعباس و داماش تهران حضور دارند.

/ 0 نظر / 7 بازدید