برد تیم پیکان در سومین دیدار در والیبال باشگاه های آسیا

تیم والیبال پیکان سومین مسابقه خود در رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا را در حالی عصر دوشنبه مقابل آلماتی قزاقستان برد که  قزاق ها تیم ملی خود را به این رقابت ها آورده اند.

به گزارش خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال، مسابقات تیم پیکان و ملی پوشان قزاقستان ساعت 20 به وقت محلی در سالن والیبال شهر پالمبانگ آغاز شد و حدود 2 ساعت به طول انجامید.

در این مسابقه بازیکنان پیکان ست های اول، سوم و چهارم را با امتیازهای 25 بر 22، 25 بر 18 و 25 بر 18به سود خود تمام کردند و ست  دوم را 26 بر 24 واگذار کردند.

پیمان اکبری سرمربی پیکان امروز نیز همچون دو روز گذشته در ابتدا از ترکیب امیر حسینی، بازارگرد، بخششی، نادی، زرینی، صادقیانی و علی حسینی استفاده کرد و در امتیازهای زیادی  با آوردن رضا صفایی و علی بهبودی به زمین مسابقه، نشان داد که پاسور و پشت خط زنی در حد و اندازه های بازیکنان داخل میدان در اختیار دارد.

مهدی بازارگرد در این مسابقه اکثر پاس های امیر حسینی را تبدیل به امتیاز کرد و حسام بخششی نیز در دفاع روی تور و اسپک های سرعتی شب موفقی را پشت سر گذاشت.

میانگین قدی بازیکنان پیکان در این مسابقات 194 و میانگین قدی قزاق ها 189 سانتیمتر است و این درحالی است که میانگین سنی قزاق ها دو سال از بازیکنان پیکان کمتر بود.
امیر حسینی در دیدار برابر نماینده قزاقستان بیشتر از پاس های  قدرتی استفاده کرد و تلاش داشت در امتیازهایی از صادقیانی در زدن پاس های پایپ بهره ببرد.

/ 0 نظر / 9 بازدید