امکان تغییر قرعه کشی لیگ آزادگان وجود دارد

غلامرضا بهروان درباره قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ دسته اول اظهار داشت: خیلی از تیم‌ها به دلیل بدهی و آرای کمیته انضباطی نمی‌توانند در مسابقات شرکت کنند، مگر اینکه تا دو هفته آینده تکلیف نهایی خود را روشن کنند و بر همین اساس حتی امکان تغییر قرعه‌کشی نیز وجود دارد.

وی ادامه داد: این تیم‌ها به دلیل داشتن شاکی خصوصی حتی حق ثبت نام برای حضور در لیگ دسته اول را هم ندارند، چرا که از سوی کمیته انضباطی فعالیت‌شان معلق اعلام شده و حتی حق نقل و انتقال بازیکن و صدور رضایت نامه و ثبت قرارداد را هم ندارند.

بهروان در مورد اینکه گفته می‌شود 13 تیم لیگ دسته اولی با چنین مشکلی مواجه هستند گفت: بیشتر هستند. شما 10 تیم دیگر را هم اضافه کنید که این تعداد یا بدهکار هستند و یا شاکی خصوصی دارند و به همین دلیل در حال حاضر نمی‌توانند در رقابت‌های لیگ دسته اول شرکت کنند.

رئیس سازمان لیگ آزادگان یادآور شد: قرعه کشی رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های ایران امروز و مسابقات دسته سوم نیز روز چهارشنبه برگزار می‌شود.

/ 1 نظر / 7 بازدید
motor

سلام . وبلاگ خوبي داري اما اگر دوست داري آمار بازديد هات افزايش پيدا کنه توصيه ميکنم تو موتور جستجو بست ايران وبلاگ خودتو ثبت کن تا روزانه کلي بازديد داشته باشي از اين سايت . کنر از يک دقيقه هم زمان نمي بره فقط اسم و آدرس سايت و کلمات کليدي رو بايد وارد کني . اگر هم فرصت داري مي توني تمام پست هاتو ثبت کني تا بازديد هاي بيشتري وارد وبلاگت بشه . اينم آدرسش http://bestiran.cz.cc/addurl.php