خبر هایی از استیل آذین

به نقل از سایت باشگاه استیل‌آذین، برخی از بازیکنان این تیم با وجود داشتن قرارداد 2 ساله با باشگاه، پس از سقوط این تیم به لیگ دسته اول از مسئولان استیل‌آذین درخواست کردند به صورت توافقی از این تیم جدا شوند.

کاظم برجلو یکی از این بازیکنان بود، اما کادر فنی استیل‌آذین با توجه به نیاز با جدایی او مخالفت کرد. پس از صحبت مسئولان باشگاه استیل‌آذین با برجلو، این بازیکن یک سال دیگر در استیل‌آذین ماند و فصل آینده پیراهن قرمزپوشان را در لیگ دسته اول خواهد پوشید.

* مسئولان باشگاه استیل‌آذین برای رفع نقاط ضعف تیم با چندین بازیکن خارجی مذاکره کردند و سرانجام با میاتوویچ کرواسی به توافق اولیه رسیدند. وی در باشگاه‌های اتریش و ویتنام بازی کرده است.
این بازیکن امروز در تمرینات استیل‌آذین در سمنان شرکت کرد و مورد ارزیابی هومن افاضلی قرار گرفت.
افاضلی از این بازیکن رضایت نسبی دارد.
تکلیف این بازیکن قرار است پس از تست پزشکی مشخص شود.

/ 1 نظر / 9 بازدید

در پی انتشار خبر دستگیری استاد ایلیا (رهبر جمعیت اِل یاسین و مسوول انجمن متفکران و محققان ایران ) خانم دکتر کی نژاد، سخنگوی جمعیت در انگلستان صحَت این خبررا اعلام کرد که استاد همراه تعدادی از اعضای انجمن متفکران و محققان ایران (در جنگل نور) دستگیر اما ساعاتی بعد از بازداشت آزاد شده اند.همچنین بعضی از شاگردان استاد هم که پنج شنبه 30/4/90 در تهران دستگیر شده بودند در روز شنبه 1/5/90 از بازداشتگاه آزاد شده اند. متون راهبردي جمعيت ال ياسين بين سالهاي 1386 تا 1388 براي اولين بار منتشر شدند. بيش تر برنامه هاي گفته شده در اين متن ها اجرا شدند و باعث رسوايي هر چه بيشتر اداره دايره مذاهب و همچنين باعث آزادي استاد ايليا و اعضاي جمعيت گرديد . اما با توجه به دستگيري مجدد چند روزه استاد ايليا بر آن شديم تا دوباره اين متن ها و برنامه ها را يادآوري كنيم در وب لاگ «آمین از چه می گوید ؟» بخوانید : http://chemighoyadamin.blogfa.com