پرسپولیس و ملوان جریمه شدند

سرپرست کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از تعیین جریمه ۱۳ میلیون تومانی برای دو باشگاه پرسپولیس و ملوان بندرانزلی خبر داد و گفت: به هر دو باشگاه تذکر کتبی داده شده که اگر تخلفات تماشاگران‌شان تکرار شود محرومیت در انتظار آنها خواهد بود.

اسماعیل حسن‌زاده، سرپرست کمیته انضباطی در در خصوص رای صادر شده برای دو باشگاه پرسپولیس و ملوان گفت: تیم‌های ملوان و پرسپولیس به دلیل مسائل حاشیه‌ای و شعارهای ناشایستی که هواداران‌شان در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر دادند با جرایم نقدی و تذکر کتبی مواجه شدند.

وی افزود: کمیته انضباطی برای باشگاه پرسپولیس ۱۰ میلیون و باشگاه ملوان سه میلیون تومان جریمه در نظر گرفته است. ضمن اینکه به هر دو باشگاه تذکر کتبی داده شده که اگر تخلف تماشاگران‌شان تکرار شود محرومیت آنها را در پی خواهد داشت.

سرپرست کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: این جرایم به این دلیل بود که هواداران ملوان شروع کننده بوده، شعارهای ناشایستی در اعتراض به فینال جام حذفی فصل گذشته سردادند و همچنین به هواداران پرسپولیس توهین کردند. هواداران پرسپولیس نیز شعارهای ناشایست و زشتی داده و به داور توهین کردند.

حسن‌زاده در خصوص اعتراض تیم مس سرچشمه مبنی بر استفاده تیم سایپا از بازیکن غیرمجاز افزود: هنوز هیچگونه شکایت رسمی از سوی مسئولان مس سرچشمه و گزارشی از ناظر سازمان لیگ به دست ما نرسیده است. بنابراین هیچگونه اقدامی را در این خصوص نمی توانیم انجام دهیم.

وی در خصوص صحبت‌های مطرح شده از سوی مایلی کهن مبنی بر تبانی برخی از افراد در فینال جام حذفی چهار فصل پیش گفت: اگر افراد یا باشگاهی در این خصوص شکایت حقوقی کنند که این شکایت از مجاری قانونی به ما ارجاع شود به طور جدی پیگیری می کنیم.

سرپرست کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دافزود: اگر مایلی کهن نتواند اتهام‌هایش را ثابت کند، محرومیت‌های مختلفی را طبق آیین نامه برای او در نظر می گیریم و با این موضوع برخورد می شود.

/ 2 نظر / 11 بازدید
پژواک

پژواک صدای مردم ایران جهت انتشار مطالب خود در فضای سایبر و بازدید و بازتاب بیشتر آنها و همچنین اعلام انتقادات و پیشنهادات خود به مسولین کشوری ، می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید: http://pejvaknews.ir ارتباط مستقیم با مدیر سایت: info@pejvaknews.ir http://pejvaknews.ir/fa/pages/contact.php اشتراک خبری رایگان: http://pejvaknews.ir/fa/pages/newsletter اشتراک در سامانه پیام کوتاه به صورت رایگان تنها با ارسال یک پیام کوتاه به شماره 30004381

طراحی سایت

سلام. اگه خواستید وبلاگتون رو به وب سایت تبدیل کنید، با ما تماس بگیرین. http://www.golha.net