هدف مس کسب سهمیه آسیا است

مرفاوی در دیدار با مدیرعامل شرکت مس گفت: مس هم اکنون در حال آماده سازی تیم و بازیکنان برای دستیابی به شرایط مطلوب و شخصیت تیمی است.

وی به جذب بازیکنان مورد نظر تیم اشاره کرد و گفت: تنها هدف تیم قرار گرفتن در صدر جدول و کسب سهمیه آسیایی است زیرا مس در گذشته نیز نشان داده است توان حضور در جمع بهترینهای آسیا را دارد.

وی با اشاره به مدیریت مطلوب مس کرمان افزود: تیم هم اکنون به دور از حاشیه در حال آماده سازی است و این روند در آینده نیز ادامه می یابد زیرا برای کسب موفقیت رعایت انضباط تیمی و قرار گرفته در چارچوب تیم بسیار ضروری است.

وی با ابراز خوشنودی از حضور مجدد در جمع مردم کرمان گفت: عملکرد مس در فصل نقل و انتقالات منطقی و برحسب نیاز تیم بود و امیدواریم این امر در فصل جاری نتیجه بخش باشد.

مرفاوی با اشاره به اینکه استخوانبندی تیم حفظ شده است از این امر به عنوان مهمترین نقطه مثبت مس کرمان یاد کرد و گفت: سال گذشته زمان تجربه اندوزی بازیکنان جوان تیم بود و در سال جاری زمان چیدن زحمات سال گذشته است.

وی با اشاره به اینکه مس آماده رویارویی با تیمهای بزرگ لیگ برتر است گفت: با انگیزه بالایی که بازیکنان مس دارند طی سالهای اخیر همه تیمها از مس به عنوان یکی از قدرتهای فوتبال ایران یاد می کنند.

/ 0 نظر / 9 بازدید