برخی بازیکنان فجر سپاسی تجربه لیگ برتری ندارند

علی کلانتری گفت: تیم خوبی داریم و بعد از اردویی که در سرعین اردبیل برگزار کردیم به اصفهان آمدیم. با ذوب آهن، سپاهان و ملوان بازی کردیم تا به آمادگی مطلوب برسیم.

وی در مورد اینکه چرا با تیم‌های قدرتمند مثل ذوب آهن و سپاهان بازی تدارکاتی برگزار کرده گفت: تیم جوانی هستیم و برخی از بازیکنان ما هنوز تجربه بازی در لیگ برتر را ندارند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم با تیم‌های قدرتمند بازی کنیم تا بازیکنان ما بدانند شرایط بازی با تیم‌های لیگ برتری چگونه است. آنها در این برخوردها تجربه‌های زیادی به دست می‌آورند.

کلانتری در مورد اینکه خودش هم تجربه سرمربیگری در لیگ برتر را ندارد گفت: من اگر چه سرمربی تیم لیگ برتری نبوده‌ام اما سال‌ها در برق شیراز در لیگ برتر به عنوان مربی حضور داشته‌ام و دستیار مربیانی چون محمود یاوری، بیژن ذوالفقارنسب، محمد احمدزاده، اصغر شرفی و مربیان خارجی بوده‌ام و در لیگ برتر تجربه زیادی دارم.

سرمربی فجرسپاسی در مورد اینکه این تیم در لیگ برتر یازدهم چه رده‌ای کسب خواهد کرد گفت: خیلی به فکر رتبه و رده نیستم و یک پله بالاتر و پایین‌تر فرقی نمی‌کند. می‌خواهیم فوتبال زیبایی ارائه دهیم.

/ 1 نظر / 8 بازدید
سارینا

سلام عزيزم اگر بازديد پايين خود خسته شديد به ما بگوييد تا به آساني آمار بازديد خود را در كمترين زمان ممكن، چندين برابر كنيم که اين کار باعث افزايش رتبه شما در گوگل و الکسا ميشود. .. با عضو شدن در سايت ميتونين بازديد سايت خودتون رو منفجر کنين به يکبار امتحان کنيد .مديريت سايت طلارنک سارينا جون [قلب][بوسه]