فتح الله زاده : امروز ، فردا مشکل حیدری حل می شود

علی فتح‌الله‌زاده در پایان بازی استقلال و داماش در مورد این بازی اظهار کرد: بازی نفس گیری بود. به عابدینی تبریک می گویم که تیم خوبی را ساخته است. از هواداران استقلال هم تشکر می‌کنم که مهدوی‌کیا را تشویق کردند. من از هواداران چنین انتظاری را دارم. خودم هم بلند شدم و مهدوی‌کیا را تشویق کردم. گل‌های خوب او در تیم ملی در مقابل چین را هرگز فراموش نمی کنم و باید به پهلوانی بیشتر از قهرمانی اهمیت بدهیم.

فتح‌الله‌زاده ادامه داد: از پرویز مظلومی نیز تشکر می‌کنم که توانست بازیکنان را به خوبی جمع کند و تیم را کامل تر کند. میداوودی نیز امروز چند دقیقه‌ای برای ما بازی کرد. او باید کم کم به زمین بیاید تا به آمادگی کامل برسد و تیم ما تکمیل شود.

سرمربی باشگاه استقلال عنوان کرد: تیم‌های لیگ ایران به خصوص استقلال و پرسپولیس اگر قوی باشند، فوتبال ملی قوی‌تر خواهد بود.

فتح‌الله‌زاده در مورد وضعیت خسرو حیدری اظهار کرد: امروز یا نهایتا فردا کار خسرو حیدری حل می‌شود و کارت بازی او صادر می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قصد شکایت از باشگاه سپاهان را دارند یا خیر، بیان کرد: خیر. خود بازیکن می‌تواند شکایت کند. ما فقط کارها را پیش بردیم و امیدوار هستیم تا در نهایت فردا کارت بازی خسرو حیدری صادر شود.

فتح‌الله‌زاده در واکنش به صحبت‌های مایلی کهن گفت: من نه به عنوان باشگاه رقیب، بلکه به عنوان برادر دینی از او خواهش می‌کنم که در ماه مبارک رمضان استغفار کند. با شناختی که از او دارم، فکر می‌کنم نه از ما، بلکه از آن بازیکنی که این صحبت‌ها را در مورد او انجام داده است باید عذرخواهی کند.

او همچنین بیان کرد: فرهاد مجیدی حرفهای او در رابطه با مسایل فوتبال را تایید کرد و گرنه خودش در آن تیم حضور داشت، ولی آن مورد را نگفته است.

فتح‌الله‌زاده در مورد اظهار نظرش که جاسم کرار بهتر از کریمی است، گفت: وقتی می‌خواهیم به بی‌راهه برویم از هر حربه‌ای استفاده می کنیم. اگر صحبتم را دوباره گوش کنید، گفته بودم که کریمی بازیکن زحمت کش کشورم است و برای تیم ملی زحمت زیادی کشیده است، کریمی ملی پوش است و احترام زیادی دارد. من گفتم که در سالی که گذشت کرار از کریمی بهتر بود، چون کریمی بعضی از بازی‌های را انجام نداد و به خارج از کشور رفت. به قول کاشانی، من و او نمی‌توانیم بگوییم کدام یک بهترند، باید در زمین مشخص شود.

/ 1 نظر / 30 بازدید
طراحی سایت

سلام. اگه خواستید وبلاگتون رو به وب سایت تبدیل کنید، با ما تماس بگیرین. http://www.golha.net