گسترش فولاد در لیگ آرادگان شرکت نمی کند

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: به نشانه اعتراض به رای فدراسیون، کمیته انضباطی و استیناف، در رقابت های فصل آتی لیگ دسته اول باشگاه های ایران شرکت نخواهیم کرد.

غلامرضا سمندر اظهار داشت: دو امتیاز بازی با نساجی که با نتیجه مساوی به پایان رسید حق تیم ما بوده و تمامی مدارک موجود در این زمینه که در اختیار فدراسیون نیز قرارداده شده، همگی به نفع گسترش فولاد است.

وی اضافه کرد: در صورتی که کمیته استیناف در بررسی مجدد این پرونده علیه گسترش فولاد رای دهد از مسابقات کناره گیری خواهیم کرد.

سمندر گفت: اما در صورتی که رای به نفع ما صادر شود برای فصل 92-91 تدارک خواهیم دید چرا که فرصتی برای حضور در لیگ برتر فصل آتی وجود ندارد.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز همچنین از ادامه روند پیگیری حقوق این باشگاه از طرق قانونی خبر داد و افزود: فیفا یکی از راههایی است که به آن سرزده ایم و شکایت جدید باشگاه از فدراسیون و رای صادره در فیفا به ثبت رسیده است.

وی اظهار داشت: باشگاه گسترش فولاد در حال تسویه حساب و صدور رضایت نامه به بازیکنان تیم فوتبال بزرگسالان است و روز گذشته نیز محسن فروزان دروازه بان تیم با گرفتن تسویه حساب و دریافت رضایت نامه به باشگاه تراکتورسازی ملحق شد.

غلامرضا سمندر در مورد سایر فعالیت‌های این باشگاه، گفت: تمامی تیم ‌های ورزشی به غیر از فوتبال بزرگسالان به فعالیت های ورزشی خود ادامه خواهند داد و وقفه ای در روند این فعالیت ها به وجود نخواهد آمد.

گفتنی است، تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در مسابقات فصل گذشته لیگ دسته اول ایران با تیم های مس سرچشمه کرمان و آلومینیوم هرمزگان هم امتیاز شد اما به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به این دو تیم و ایستادن در سکوی سوم گروه ب این رقابت ها از صعود به لیگ برتر بازماند.

این باشگاه قبل از اتمام این رقابت ها، نسبت به استفاده بازیکن غیرمجاز خارجی توسط تیم نساجی اعتراض کرد که فدراسیون با در نظر گرفتن آراء کمیته های انضباطی و استیناف، این شکایت را رد کرد.

/ 1 نظر / 8 بازدید
عکس خنده دار

عکس خنده دار جالب و دیدنی کلیه سوژه حتما به وبلاگم سر بزن از خنده رودبر می شی . در ضمن اگر دوست داشتی منو به اسم "عکس خنده دار" لینک کن و بهم بگو تا منم لینکت کنم.