چهارمین پیروزی پیکان در والیبال باشگاه های آسیا

تیم والیبال پیکان چهارمین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا را با پیروزی سه بر صفر برابر نماینده میانمار پشت سر گذاشت و همچنان در صدر گروه B  مسابقات به کار خود ادامه می دهد.

به گزارش خبرنگار اعزامی به پالمبانگ اندونزی، پیکان در مسابقه ای که ساعت 20 به وقت محلی ( 17:30به وقت تهران) در سالن والیبال پالمبانگ آغاز شد، کار دشواری برابر نماینده میانمار نداشت و در سه ست پیاپی با امتیازهای (25 بر 21، 25 بر 20 و 25 بر 17)  این تیم را شکست داد.

پیمان اکبری در این مسابقه در ابتدا ترکیب اصلی خود یعنی بازارگرد، امیر حسینی، بخششی، نادی، زرینی، صادقیانی و علی حسینی را به میدان فرستاد اما به تدریج از دانشفر، نورمحمدی، بهبودی و صفایی نیز استفاده کرد و عملا در ست های دوم و سوم به بازیکنان اصلی خود استراحت داد.
ولی نورمحمدی که از ست دوم به عنوان یار ذخیره وارد زمین شد در زدن سرویس عملکرد بسیار خوبی داشت و توانست چندین سرویس پرشی خود را تبدیل به امتیاز کند.
میانمار با باخت برابر پیکان چهار باخته شد و در قعر جدول رده بندی گروه B مسابقات قرار گرفت.

پیکان فردا در آخرین مسابقه مرحله گروهی برابر چانگ تایلند قرار می گیرد.

رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا تا 8 مرداد در پالمبانگ اندونزی ادامه می یابد. پیکان نماینده ایران تاکنون تمام مسابقات خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است.

/ 0 نظر / 8 بازدید